1С: Франчайзі

1С: ФРАНЧАЙЗИНГ - являє собою мережу організацій сертифікованих фірмою "1С" на надання комплексних послуг з автоматизації облікової та офісної роботи. Фіpми-фpанчайзі працюють під єдиною маркою і гарантують високу якість виконання набору послуг: допомога у виборі програм, доставка, встановлення, впровадження, післяпродажне обслуговування, консультації, індивідуальне навчання. До теперішнього моменту з фірмою "1С" співпрацюють як франчайзі більше 3300 організацій в містах Росії і країн СНД.

Авторизовані навчальні центри фірми "1С"

В даний час розгорнуто понад 1200 навчальних центрів у містах СНД. Для АНЦ фірма "1С" проводить атестацію викладачів, що проводять заняття по бухгалтерських продуктах "1С" та видає сертифікат. Фірма "1С" також пропонує спеціальні договори з навчальними закладами про використання програмних продуктів "1С" в навчальному процесі.

Центри сертифікованого навчання фірми "1С"

Центри Сертифікованого Навчання - це навчальні центри, створені на базі фірм-партнерів 1С, в даний час налічується більше 300 ЦСО по Росії і країнах СНД. Всі курси розроблені викладачами-методистами 1С-Навчальних центрів, і авторизовані безпосередньо фахівцями відділу розробки фірми 1С. Всі Центри Сертифікованого Навчання проводять навчальні курси за єдиними сертифікованим методиками і матеріалами. Викладачі, які читають курси, проходять навчання у фірмі 1С з кожного курсу і складають іспит на право його викладання. Всі слухачі курсів отримують методичні матеріали та свідоцтво фірми "1С". Слухачі можуть отримати сертифікат «1С: Професіонал», здавши іспит після навчання.

Кандидат в Центри компетенції з виробництва

Мережа Центрів компетенції з виробництва є продовженням і розвитком партнерських програм "1С: Франчайзинг", "1С: Консалтинг" та сертифікації по "ISO 9001". Вимоги до партнерів, що позиціонуються фірмою "1С" як "Центри компетенції з виробництва", відповідають рівню складності впровадження комплексних виробничих рішень на промислових підприємствах і дозволяють клієнтам знайти висококваліфікованого партнера для здійснення консалтингу та впровадження.

Центри Супроводження і сервіс-партнери фірми «1С» - супровід користувачів 1С: Підприємства

Сервіс-партнери - фірми, що входять в партнерську мережу "1С" та мають досвід масового обслуговування користувачів в рамках проекту 1С: ІТС. За результатами роботи та впровадження Стандартів Супроводу з початку 2004 р. фірма «1С» проводить сертифікацію сервіс партнерів на отримання статусу «Центр Супроводження». Сертифіковані Центри супроводу «1С» надають всі види консультаційного та технологічного обслуговування користувачів програм «1С» за стандартом, розробленим фірмою «1С». У Центрах супроводу «1С» можна також: купити програму «1С», пройти навчання по роботі в програмі «1С» та професійної інформаційній системі ІТС ПРОФ. Кваліфіковані фахівці Центрів супроводу «1С» встановлять програму на комп'ютер, зроблять індивідуальні налаштування програми «1С» і будуть щомісяця стежити за її актуальністю і працездатністю.

Бізнес-партнер 1C: Бітрікс

Сертифікований партнер володіє достатнім досвідом у галузі розробки веб проектів для того, щоб надавати            професійні послуги з розробки сайтів на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Співробітники компанії партнера пройшли            навчальні курси з налаштування та інтеграції продукту. Сертифікований партнер володіє достатньою кількістю проектів,            створених на основі «1С-Бітрікс: Управління сайтом».

Компетенція «Інтеграція з 1С»

Компетенція «Інтеграція з 1С» надається партнерам, що успішно розробляють інтернет-проекти, які включають взаємодію                  або інтеграцію з програмними продуктами фірми 1С.

Учасник програми якості впроваджень 1С: Бітрікс

У програмі «Моніторингу якості впроваджень» беруть участь партнери 1С-Бітрікс, системно працюють над якістю виконуваних проектів. Факт участі в програмі сам по собі не є гарантією якості, але свідчить про проведеної роботи в цьому напрямку.