РестАрт, редакція 3: Адміністратор

«РестАрт: Адміністратор» - інструмент управління довідковими даними, властивостями об'єктів, налаштуваннями доступу, обмежень та прив'язок, отриманням оперативної звітності в необхідній формі.

Рішення включає можливість заповнювати та редагувати інформацію з робочих місць бухгалтера і керівника, а також безпосередньо на точці продажу. Це має безліч переваг. По-перше, дозволяє оперативно змінювати дані (додавати страви, контролювати ціни і список користувачів), що особливо актуально для нічних клубів і цілодобових закладів. По-друге, рішення незамінне при необхідності заповнювати бази даних вручну, наприклад, при відсутності бек-офісної системи. По-третє, «Рестарт: Адміністратор» забезпечує централізоване управління віддаленими вузлами і контроль всіх продажів з одного робочого місця.

«Рестарт: Адміністратор» автоматизує робоче місце менеджера. В основу покладена найбільш ефективна модель управління, побудована за принципом ієрархії, де кожну ступінь займає менеджер свого профілю:

Але на практиці, особливо в одиночних закладах з невеликим штатом, всі управлінські завдання вирішує одна особа.

Незалежно від організаційної структури підприємства «Рестарт: Адміністратор» закриває потреби кожного менеджера з урахуванням його повноважень і профільної орієнтації.

Контроль доступу та обмежень до дій

Успішне управління в ресторані забезпечується за рахунок чіткого розподілу обов'язків. Необхідно встановити баланс між правами і відповідальністю кожного співробітника. В системі реалізовані принципи делегування функцій і обмеження доступу, особливу увагу приділено питанням контролю та раціональності. Коректне розмежування прав знижує можливості для крадіжки.

Наприклад, в цілях безпеки офіціант буде тільки створювати замовлення і роздруковувати гостьові рахунки. Критичні операції, такі як призначення знижки, перенесення страв і інші, виконувати буде тільки відповідальний менеджер. Як саме - авторизуючись під користувачем з повними правами, зчитуючи особисту картку або в online-режимі на іншому робочому місці - обирати вам!

Перелік можливих прав регулярно доповнюється, ми враховуємо нестандартні схеми, тому вибудувати ефективну систему контролю буде неважко. Так, офіціантові зазвичай забороняють змінювати кількість (вагу) страви, яку вже роздруковано на принтерах. А що робити, якщо заздалегідь вага страви невідома? При коректному розподілі прав можна змінити кількість раніше доданої позиції в замовленні (Право №214). Навіть якщо офіціант позабуде відредагувати кінцеву вагу страви, система йому про це нагадає. Касиру також слід обмежити свободу дій. Безконтрольні знижки, видалення і перенесення допоможуть покласти різницю в кишеню. Якщо заборонити касирам друкувати Х-звіт або дивитися статус ККМ (РРО), ви перекриєте ще один канал до зловживань.

У «РестАрті» передбачено обмеження доступу до об'єктів в блоці адміністрування. Наприклад, керівник може працювати з будь-яким функціоналом, а ось менеджер залу - тільки формувати звіти, створювати повідомлення або редагувати план закладу.

Фронт-офісний блок передбачає кілька варіантів міграції чеків в облікову систему. Перший варіант, який зарекомендував себе - обмін в кінці зміни Для цього касиру досить натиснути на кнопку «Закрити зміну», і «РестАрт» автоматично зробить вилучення, надрукує Z-звіт і вивантажить повідомлення обміну з даними про закриту зміну.

Другий варіант - онлайн-списання, коли інгредієнти і товари списуються відразу після продажу. До речі, для забезпечення збереження даних про продажі рекомендуємо встановити настройку контролю терміну актуальності документів. Як тільки «РестАрт» переконається, що дані були завантажені в бек-офіс, ця інформація з бази видалиться. Так база не буде розростатися в розмірі, а значить, вимоги до станції мінімальні. Але найважливіше - «підправити» чеки або просто видалити їх в корисливих цілях не вийде, вся інформація буде зберігатися централізовано в обліковій системі.

Знайти крадія

Навіть дуже кваліфікований адміністратор не здатний встежити за всім, що відбувається в залі. Можуть не сходитися виручки, кількість приготованих кухарями і проданих офіціантами блюд. Іноді колектив працює так злагоджено, що не виходить виявити відтік прибутку і викрити витончену схему крадіжок.

Програма записує будь-які дії в системі: скасування пречека, перенесення страв, їх видалення, призначення знижок, аж до того, на яку кнопку натиснули. Менеджер в онлайн-режимі може переглянути ці дані у зрозумілій формі, сортуючи і фільтруючи зайву інформацію. Виглядає це не як набір незрозумілих записів, а як журнал подій. Перенесення - в який час, ким, на якій станції, суму позиції, звідки і куди, чи спрацювала на блюдо потім знижка, яка? - система з легкістю покаже, задавши всього один з реквізитів пошуку. Записи служать гарантом чесної роботи навіть для менеджерів з повним доступом до системі. Не вийде непомітно змінити налаштування системи і повернути все у встановлений спочатку режим, наприклад, накрутити або відмотати час на терміналах, змінити значення визначеної знижки, реквізити дисконтних або балансних карт.

З будь-якої події або запису можна одразу перейти безпосередньо до об'єкта дослідження і вивчити його властивості. Такий спосіб забезпечує максимально комфортний і швидкий механізм аналітики і оперативного контролю навіть на віддаленому робочому місці.

Мотиваціонометр

Мотивація повинна бути такою ж сильною, як і контроль. Лінійний персонал робить виручку підприємства. І дохід компанії прямо залежить від ступеню його бажання продавати послугу (не просто «взяти замовлення», коли офіціант записує за гостем, метрдотель вимушено посміхається, а касир фаст-фуду віддає здачу, не пропонуючи взяти замість неї десерт). Правильно простимульований лінійний співробітник здатний замінити неефективні акції, дорогі кампанії або кухаря високої кухні. Гість платить в першу чергу за сервіс, турботу і належну увагу. Налаштувати персонал на повну віддачу справі в «РестАрт: Адміністратор» можна всього в декілька етапів.

Підвищення заробітньої плати

Найпоширенішим способом підвищення рівня заробітку служить преміювання. Поле для дій залежить від обраної ресторатором схеми. На підприємствах типу «фаст-фуд» з частковим або повним самообслуговуванням вводять заохочення за кількість пробитих чеків, збільшуючи кількість відвідувачів (прохідність). У деяких ресторанах в суму чека автоматично включають відсоток чайових. Крім того, в «РестАрті» можна налаштувати розрахунок не тільки відносної (%), а й абсолютної (грн.) величини чайових.

Система грейдів

Система накопичення балів за продаж певних страв вирішує безліч завдань. Основний принцип полягає в накопиченні бонусів, на підставі яких може бути розрахована зарплата або премія. Наприклад, ходові страви продавати не потрібно, вони це роблять самі за себе, виключаючи комунікацію між гостем і персоналом. А ось новинки, пропозиції від шеф-кухаря або несамостійні страви вимагають додаткових зусиль. Знаючи, що за марочне вино «впаде» більше балів, ніж за ординарне, співробітник обов'язково про нього згадає. Гість задоволений, насолоджуючись безмірною турботою і вишуканим напоєм, а офіціант отримує високий заробіток.

Налаштування планового показника виручки в АРМ Адміністратор

Плановий показник виручки в АРМ Фаст-фуд обо АРМ Офіціант

Конкуренція — двигун прогресу

Підігріти конкуренцію можна, якщо вивести особисті показники виручки кожного співробітника на загальну робочу область. Ще краще, якщо після закінчення певного терміну кращий працівник отримає винагороду, наприклад, оплачуваний вихідний або пляшку елітного алкоголю.

Одна ліцензія на всі точки продажів

Програмний продукт «РестАрт: Адміністратор» є поставкою для додаткового робочого місця Менеджера.

Одиночним ресторанам ліцензія забезпечить одночасну роботу з базою як у фронт-офісі, так і в блоці адміністрування. Тому в процесі набору замовлення, друку чеків або закриття зміни Менеджер може редагувати меню, переглядати логи, формувати звіти поточної зміни або закритих періодів.

Перед мережевими підприємствами зі складною структурою розподілу стоїть завдання автоматизації централізованого управління необмеженою кількістю віддалених точок продажів. Найчастіше в головному офісі вирішуються питання планування обліку та звітності, в тому числі здійснюється оперативний контроль діяльності ресторанів. «Рестарт: Адміністратор» дозволяє управляти віддаленими касовими вузлами, об'єднуючи їх в єдину глобальну мережу.

А технологія реплікації даних синхронізує інформацію кожної бази з єдиною або аналогічними на сервері в онлайн-режимі аж до логів (за умови наявності модуля «Сервіс консолідації»).

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду