Про компанію

Компанія «Рарус Львів» з 2005 року активно та успішно працює на ринку України з використанням програмних продуктів для автоматизації обліку підприємств.

Компанія є учасником всеукраїнської громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу".

САБ - одна з найбільших громадських IT-організацій в Україні. Вона об'єднує ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги у сфері автоматизації. Учасники САБ використовують сучасні інструменти і технології для автоматизації бізнес-задач українських підприємств. Кожен з учасників САБ – команда висококваліфікованих фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку систем автоматизації.

Ми реалізували багато проектів в різних галузях діяльності з різною специфікою ведення бізнесу. Кожний реалізований нами проект починає жити разом з нами - стає частиною великої родини проектів «Рарус Львів»

Ми обслуговуємо понад 200 постійних клієнтів – надаємо консультаційні послуги та постійно допомагаємо адаптувати системи обліку до реалій бізнесу. Ми маємо досвід автоматизації підприємств різних напрямків та специфіки діяльності.

Крім того, наша компанія має статус Авторизованого Центру Сертифікації, що надає нам право організовувати прийняття сертифікаційних екзаменів на знання продуктів BAS рівня «Професіонал».

Зважаючи на великий досвід успішного впровадження систем автоматизації на великих виробничих підприємствах, ми маємо статус «Кандидат у Центр ERP». Наявність цього статусу показує, що ми користуємось найвищими стандартами роботи у цій галузі.

Будемо раді Вас обслуговувати!