Навчальний центр

Сертифіковані курси (Центр Сертифікованого навчання).

Центр Сертифікованого навчання

Наш Центр Сертифікованого Навчання (ЦСН) забезпечує доступне і якісне навчання по продуктам лінійки "BAS". За роки існування ЦСН нашими викладачами навчено сотні людей в різних регіонах України.

Для ЦСН підготовлені сертифіковані навчальні курси, необхідні для вивчення прикладних рішень як "з нуля", так і для вивчення окремих тем, що викликають найбільшу складність. Всі курси розроблені методистами САБ, що мають великий досвід навчання та впровадження програмних продуктів лінійки "BAS". Ті, хто навчається в нашому ЦСН, отримують повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, повністю відповідний до тієї методології, яка була закладена при проектуванні рішень, при цьому сертифіковані курси підтримуються і оновлюються по мірі виходу нових редакцій програмних продуктів.

Наші викладачі, які читають курси, пройшли навчання з кожного курсу і склали іспити на право викладання. Кожен викладач нашого ЦСН має іменний сертифікат, виданий САБ, що засвідчує високий рівень кваліфікації. Наш ЦСН проводить навчальні курси за своїм розкладом за єдиними сертифікованими методиками і матеріалами. По закінченні навчання кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження навчального курсу.

На курсах ЦСН головний елемент – це сам програмний продукт. Програми постійно розвиваються, а регулярне оновлення виконують тільки ліцензійні користувачі програм. Навчання на старій програмі – це застарілі знання, необхідність перевчатися, а отже додаткові витрати. Як ви думаєте, у кого ліцензійна і найсвіжіша програма? Відповідь очевидна: у партнера, який впроваджує ці програми. Тобто в нашій Компанії.

Основа якісного навчання – це кваліфікований викладач. В нашому ЦСН кожен викладач пройшов спеціалізовану підготовку, здав іспит, має сертифікат і допущений до роботи після іспиту.

На курсі бажано отримати не тільки знання, але і підручник чи готовий конспект. Це дозволить уникнути самостійного написання конспектів, приділити більше уваги практиці. Підручник відмінна підмога, коли потрібно освіжити знання через кілька місяців після навчання. Якщо на курсах ви не отримаєте підручника – ваші знання можуть швидко зникнути з пам'яті. В нашому ЦСН всі слухачі отримують підручник в перший день занять.

Головне – це якість знань. Для роботодавця одним з поширених способів оцінки рівня знань працівника є документи, що підтверджують його кваліфікацію. Важливим є те, ким виданий документ, наш ЦСН, видає документи єдиного зразка, тому роботодавці знають форми свідоцтва і позитивно його оцінюють.

На даний момент, наш ЦСН проводить такі курси:

Курси Авторизованого Навчального центру та індивідуальне навчання

Окрім курсів в Центрі Сертифікованого Навчання (ЦСН) наша Компанія проводить попередньо розроблені та відтестовані готові групові курси а також індивідуальні. За роки існування Компанії нашими викладачами навчено сотні людей в різних регіонах України.

Всі курси розроблені нашими методистами, що мають великий досвід навчання та впровадження програмних продуктів лінійки "BAS". Ті, хто навчається в нашому ЦСН, отримують повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, повністю відповідний до тієї методології, яка була закладена при проектуванні рішень, при цьому курси оновлюються по мірі виходу нових редакцій програмних продуктів.

На даний момент ми проводимо такі курси:

Сподіваємося, що дана інформація буде корисною для Вас.

Ми будемо раді бачити Вас в числі слухачів курсів ЦСН.