Сертифікат «Професіонал» по BAS

Шановні клієнти, на період воєнного стану в Україні здача іспитів в "Автоматизованих центрах сертифікації" з технічних причин припинена!

Сертифікат «Професіонал» підтверджує, що його власник може ефективно використовувати у своїй роботі широкий спектр можливостей програмних продуктів BAS. Такий співробітник є впевненим користувачем програм автоматизації бухгалтерського, торгово-складського, управлінського обліку та розрахунку заробітної плати.

«Професіонал» – це оцінка рівня знань і реальних практичних навичок.

Для чого це користувачеві?
Для чого це підприємству?

Сертифікат «Професіонал» підтверджує, що його власник володіє знаннями і навичками, що дозволяють:

За якими продуктами проводиться сертифікація?

У даний час сертифікація «Професіонал» проводиться:

Вартість

Вартість сертифікації — 360,00 грн. з ПДВ

Як пройти сертифікацію?

Сертифікація проходить у вигляді іспиту. Іспити проводить авторизований центр сертифікації Рарус Львів.

Іспит складається на комп'ютері. Для всіх іспитів тест складається з 14-ти питань за різними темами і аспектами використання програми. Для кожного питання пропонується кілька варіантів відповідей, з яких необхідно вибрати найбільш повний і правильний. Встановлюється загальне обмеження за часом для відповіді на всі питання, що складає 30 хвилин. При цьому час відповіді на кожне окреме питання не обмежується.

Результат екзамену оцінюється за двобальною шкалою «Здано» – «Не Здано». Для отримання позитивної оцінки («Здано») необхідно правильно відповісти на 12 з 14 питань у межах встановленого обмеження часу 30 хвилин. Порядок відповіді на питання, час, витрачений на окремі питання, виправлення, що вносяться під час відповіді на питання, повторне звернення до одних і тих самих питань – на результат не впливають. Дострокова відповідь на всі питання завдання також не враховується при оцінці результатів.

Для підготовки до сертифікаційного іспиту рекомендується використовувати документацію, що входить до комплекту поставки програмних продуктів, а також комплекти питань, які можна придбати окремо.

Для Вас ми підготували покрокову інструкцію – які дії слід зробити, щоб максимально швидко отримати сертифікат:

  1. Подати заявку на іспит
  2. Отримати рахунок на оплату іспиту.
  3. Оплатити рахунок за проведення іспиту.
  4. Після надходження оплати на наш рахунок для Вас буде замовлений індивідуальний тест і призначено час тестування (будь ласка, враховуйте, що завдання приходить до нас не раніше ніж через 48 годин після вашого замовлення).
  5. Здати іспит.
  6. Дочекатися результату. Результат буде відомий найближчим часом після здачі тесту. Якщо завдання виконано успішно, протягом календарного місяця на адресу центру сертифікації приходить сертифікат.
  7. Отримати Ваш сертифікат у "Рарус Львів".

Щоб подати заявку на іспит, телефонуйте за номером (032)232-90-99 або подайте заявку через форму у нас на сайті