Впровадження

Впровадження придбаної конфігурації відбувається таким чином.

Спочатку наш аналітик ознайомлюється з особливостями ведення обліку на підприємстві Замовника. Після цього він створює список бізнес процесів, які відрізняються від закладених у конфігурації типових бізнес процесів.

На зустрічі з Замовником вирішується які саме бізнес процеси на підприємстві і наскільки сильно можна змінити, а які необхідно буде змінювати у конфігурації облікової системи. Після погодження опису змін бізнес процесів Замовником, виконуються необхідні зміни у обліковій системі.

Паралельно з роботою по зміні бізнес процесів виконується перенос даних зі старих облікових систем, проводиться первинне навчання персоналу, аналітик допомагає підрозділам Замовника адаптуватись до роботи у новій обліковій системі.

По завершенню виконання всіх необхідних змін ми допомагаємо Замовнику розрахувати та звірити цифри першого квартального або річного звіту.

Зазвичай, після завершення основного впровадження системи обліку на підприємстві Замовника ми залишаємось з ним у ролі консультантів по найскладнішим та не дуже питанням та, при необхідності, створюємо додатковий функціонал для покриття потреб ведення бізнесу в наш бурхливий час.

Вартість години роботи спеціаліста - 1000,00 грн