Консультації аудитора

Користувачі програм для автоматизації бізнесу мають можливість задати запитання експертам і аудиторам з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, а також за допомогою зазначених фахівців сформувати запит до ДПС.

Умови отримання сервісу

Для отримання доступу до сервісу «Консультації аудитора» користувачам програм для автоматизації бізнесу необхідно активувати сервіс «Консультації аудитора»

Ціна

Надаються безкоштовні консультації в рамках сервісу «Консультації аудитора» для користувачів, які оформили один з пакетів онлайн-сервісів:

У місяці можна поставити будь-яку кількість запитань, але не більше кількості консультацій у пакеті. Тобто контролюється тільки загальна кількість консультацій, що включена в пакет онлайн-сервісів. При цьому невикористані безкоштовні консультації не переносяться на наступний період.

Також можна придбати (докупити) необхідну кількість консультацій аудитора. Вартість однієї додаткової консультації наведена нижче.

Найменування Ціна, грн.з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга «Консультація аудитора» 450,00
Інструкції

Задати запитання можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з Особистого кабінету користувача на сайті сервісу «Інформаційна система ІТС». Перейти на сайт сервісу можна з його опису на Порталі ІТС.

Правильно поставлене запитання виключає необхідність направлення уточнень, що прискорює процес підготовки консультації і дозволяє дати максимально точну відповідь.

Як правильно поставити запитання?
  1. Вкажіть назву та організаційно-правову форму компанії.
  2. Вкажіть реєстраційний номер програми для автоматизації бізнесу.
  3. Опишіть господарську ситуацію, яка викликала запитання: сформулюйте умови, за яких вона виникла, визначте дії, які були вчинені, вкажіть всі особливості, які впливають на відповідь (режим оподаткування, період здійснення операції і т.п.)
  4. Чітко та грамотно формулюйте свої думки.
  5. Кожне запитання має надсилатися окремим листом. У разі отримання листа, який буде містити кілька запитань, не пов'язаних між собою, буде відправлена відповідь про неприйняття до розгляду звернення, яке містить кілька запитань. Таким чином, необхідно визначиться з найбільш важливим запитанням, і направити його аудитору.
  6. За кожним запитанням можна задавати не більше одного уточнюючого запитання. У разі надання аудитором відповіді на уточнююче запитання, консультація вважається завершеною. У разі виникнення додаткових запитань користувачі можуть придбати (докупити) необхідну кількість консультацій аудитора.

Приймаються до розгляду запитання за такими темами:

Не будуть прийняті до розгляду запитання:

* У разі надходження в одному листі запитань щодо ведення обліку та порядку відображення у програмах для автоматизації бізнесу, відповідь буде надано тільки на запитання щодо ведення обліку. Для уточнення порядку відображення господарської операції у програмах для автоматизації бізнесу, після отримання відповіді аудитора, слід скористатися сервісом "Лінія консультацій".

Допомога в складанні запиту до ДПС

Якщо сталася господарська ситуація, яка не у повній мірі врегульована податковим законодавством, або має неоднозначне або двояке трактування, то для перестраховки та уникнення штрафів доцільно звернутися до ДПС із запитом.

Платника податків, який діяв відповідно до індивідуальної податкової консультації, наданої йому у письмовій формі відповідно до п. 53.1 ст. 53 ПКУ, не може бути притягнуто до відповідальності, включаючи фінансової (штрафні санкції та/або пеня).

Для того, щоб оформити запит до ДПС на ІПК і отримати відповідь на поставлене запитання, потрібно, по-перше, щоб запит містив обов'язкові реквізити, перераховані в п. 52.1 ст. 52 ПКУ, а по-друге, максимально прискіпливо потрібно віднестися і до формування тексту запиту, щоб фахівці ДФС відповіли саме на те питання і саме у тому ключі, який цікавить. Якраз з цим в рамках сервісу фахівці зможуть допомогти. Потрібно тільки максимально детально описати суть питання, а вони допоможуть сформувати з нього запит таким чином, щоб мінімізувати ризики отримати відписку від ДПС.

Термін відповідей

Зазвичай, підготовка відповіді на запитання займає 7 робочих днів з моменту отримання остаточно сформульованого запитання.

День отримання запитання і день відправлення відповіді в цей термін не включаються.

Звертаємо вашу увагу, що одночасно від одного користувача приймається в роботу тільки одне запитання. Наступне запитання користувач може надіслати після отримання відповіді на попереднє запитання.

Форма відповіді

Відповіді надаються тільки на запитання, що стосуються господарської діяльності юридичної особи або фізичної особи-підприємця, що їх задає.

Відповідь на кожне запитання надається у письмовій формі, не передбачає розгорнутого аудиторського висновку, відображає думку фахівців і носить консультаційно-рекомендаційний характер. Рішення про застосування рекомендацій у господарській діяльності приймає безпосередньо одержувач консультації. Аудиторська компанія «НАРМС» і обслуговуюча компанія, яка надала доступ до сервісу «Консультації аудитора», не несуть юридичної та матеріальної відповідальності за результати застосування консультації у господарській діяльності користувача. Користувач, який задав запитання, не має права надавати отриману відповідь або будь-яку його частину третім особам або використовувати її своїй діяльності іншим чином, крім вирішення ситуацій, що виникають під час своєї господарської діяльності.

Відповіді надсилаються електронною поштою, на адресу з якої було отримано запитання.

Запитання і відповіді, розглянуті в рамках сервісу «Консультації аудитора» можуть бути використані у консультаційних матеріалах без узгодження з користувачами.

Інформація із заданих запитань (кількість і зміст) може бути передана обслуговуючій компанії, з якою у особи, яка поставила запитання, укладено договір супроводу.