Лекторій

Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами.

Місце проведення семінарів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua і на сайті сервісу «Інформаційна система ІТС» (ІС ІТС). Перейти на сайт сервісу ІС ІТС можна з його опису на Порталі ІТС.

Мета семінарів – оперативно розглядати як питання змін у законодавстві та відображення цих змін в програмах для автоматизації бізнесу, так і найактуальніші проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових спеціалістів.

Кожна тема, що розглядається у рамках Лекторію, складається з двох частин: перша присвячена нормативному регулюванню питання, що зазначене в темі лекції, а друга – тому, як це реалізовано в програмах.

Спілкуйтеся, задавайте питання і отримуйте відповіді та рекомендації.

Умови отримання сервісу

Користувачі, які бажають взяти участь у семінарах, мають оформити заявку на сторінці реєстрації чергового заходу або зареєструватися через обслуговуючого компанію.

Ціна

Для організацій, у яких на момент проведення заходу зареєстровано діючий договір ІТС ПРОФ, Ретро, пакет онлайн-сервісів «Тех.підтримка» або «Бухгалтерський» передбачена безкоштовна участь:

Вартість для решти категорій слухачів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua/ і на сайті сервісу ІС ІТС. Перейти на сайт сервісу ІС ІТС можна з його опису на Порталі ІТС.

Обов'язкова попередня реєстрація!