BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом

Програмний продукт «BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом» містить технологічну платформу та конфігурацію (прикладне рішення) «BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом». Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

BAS Будівництво Бухгалтерія

«BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом» призначений для автоматизації управлінського обліку в організаціях, які є генеральними підрядниками, підрядниками і субпідрядниками.

ДЛЯ КОГО?

Програмний продукт «BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом» призначений для:

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПП «BAS БУДІВНИЦТВО. УПРАВЛІННЯ БУДІВЕЛЬНИМ ВИРОБНИЦТВОМ»

Також в програмному продукті передбачено механізм завантаження кошторису з програмного продукту «АВК 5» з подальшим перетворенням в календарний план та обмін даними з програмним продуктом «BAS Будівництво. Керування фінансами». Вказані механізми не входять до поставки програмного продукту «BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом» і налаштовуються розробником за окрему плату.

Робота з розподіленими інформаційними базами

В конфігурацію включені плани обміну для розподілених інформаційних баз.

Автоматичне оновлення конфігурації

У конфігурацію включений помічник оновлення конфігурації, який дозволяє отримати інформацію про останні оновлення, розміщені на сайті підтримки користувачів в мережі Інтернет, і автоматично встановити виявлені оновлення. Якщо файл оновлення вже отриманий, то помічник дозволяє провести оновлення з використанням файлу постачання оновлення (*.cfu) або файлу постачання конфігурації (*.cf) з будь-якого локального або мережевого каталогу.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з інформацією за посиланням.

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи за посиланням, а також для самого рішення за цим посиланням.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підтримка користувачів програмного продукту в частині роботи з платформою здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Підтримка в частині конфігурації "BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом" здійснюється компанією "ІМПУЛЬС-ІВЦ" з 09:30 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт виконується за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду