Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 4 для 1 користувача

Програмний комплекс «Альфа-Авто», розроблений на платформі «Підприємство 8», забезпечує комплексну підтримку всіх бізнес-процесів в тех.центрах і автосалонах. Продукт призначений для автоматизації оперативної діяльності компаній сфери автобізнесу.

Програма «Альфа-Авто» дозволяє організувати роботу складу, вести оптову та роздрібну торгівлю запасними частинами, надавати послуги з ремонту та обслуговування автомобілів, оформляти замовлення та продажу автомобілів, враховувати оплати і відслідковувати стан взаєморозрахунків з покупцями і постачальниками.

Користувачі програми мають можливість швидко формувати необхідні документи. Керівництво може оперативно отримувати і використовувати дані про різні аспекти діяльності компанії. Система надає інформацію, яка необхідна для прийняття управлінських рішень.

Завдяки архітектурі платформи «Підприємство 8», документообіг «Альфа-Авто» чудово адаптується під потреби реального підприємства.

У програмі реалізовано розмежування прав доступу на рівні користувачів, форм введення, звітів, таблиць, записів. Це дозволяє забезпечити надійний захист комерційної інформації компанії.

Нашу систему обрали більше 3000 організацій з України та країн СНД.

«Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини, ред. 4» включає в себе наступні облікові модулі:

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Як відкрити своє СТО, автосервіс, Як управляти автосалоном , Для чого автоматизовувати автосервіс, Найкраща програма для автосервісу

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду