Комбінат харчування, редакція 1

Програмний продукт «Комбінат харчування, редакція 1» призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу. Рекомендується використовувати на великих підприємствах харчування, мережах або підприємствах, що мають складну структуру підрозділів.

Оперативна інформація про господарську діяльність підприємства, яку програма надає у вигляді аналітичної звітності, призначена, перш за все, для співробітників управлінської ланки компанії: директора, головного бухгалтера, керівника, завідувача виробництвом, менеджерів а також власників бізнесу.

«Комбінат харчування, редакція 1» можна використовувати для автоматизації:

«Комбінат харчування, ред. 1» автоматизує робочі місця:

«Комбінат харчування, редакція 1» дозволяє вирішувати наступні завдання:

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Найкраща програма для паба Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Найкраща програма для ресторану.

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду