РестАрт, редакція 3: Адміністратор ДДС

Депозитно-дисконтний сервер - це універсальна система, яка працює на платформі Microsoft SQL Server, що дозволяє використовувати її і в рамках АС «РестАрт», і для ведення єдиної актуальної бази для різних сторонніх рішень.

ДДС - це база даних, в якій зберігається інформація за різними картами: депозитними, дисконтними, картами харчування співробітників, «картками на вході» і т.д. Ці карти можуть бути як балансовими (виступати як засіб платежу), так і небалансовимі. Карта може взагалі фізично не існувати, якщо необхідно привласнити клієнту унікальний номер. Наприклад, для ідентифікації особи на вході або при продажі страв конкретному гостю. Незалежно від типу, карта завжди може виступати в якості дисконтної.

Інтерфейс для роботи з Депозитно-дисконтним сервером є у фронт-офісі (автоматизоване робоче місце «Депозитні картки») і в «РестАрт: Адміністратор ДДС». Кожен з модулів вирішує різні завдання.

Опис

«РестАрт: Адміністратор ДДС» призначений для управління базою карт. Властивості кожної карти можуть визначатися індивідуально:

Довідник карт ієрархічний і дозволяє перенесення карт з однієї групи в іншу.

Для відображення використання карт і транзакцій служать звіт «Використання карт» і об'єкти «Транзакції» і «Помилки нарахування бонусів». У формах можна налаштувати фільтр за картами, періодом, ідентифікатором.

Більш глибока аналітика продажів за картами здійснюється в бек-офісних системах «Рарус: Комбінат харчування» і «Рарус: Керування рестораном».

Призначення

Ведення клієнтської бази та її актуалізація.

Клієнтська база потрібна будь-якому підприємству, навіть якщо це невелике кафе. За її допомогою ресторатор отримує повне уявлення про реальних покупців, про методи їхнього заохочення (системи лояльності) і навіть про рекламні стратегії. Поширення карт закладу - це найкращий спосіб створення і наповнення бази клієнтів.

Програми лояльності.

Основна мета програм лояльності: зробити нового гостя регулярним, а регулярного - постійним. Наявність бонусів на карті є сильною мотивацією повернутися в заклад, конкуруючи навіть зі значною знижкою.
З бонусною програмою легко впорається «РестАрт: ДДС».

«Ідентифікатор на вході» або харчування співробітників.

Щоб «сумлінний» співробітник не проводив час в буфеті або їдальні, докуповуючи чашку чаю щогодини, можна призначити ліміти на використання карт харчування (на період та / або суму). Карти харчування можуть використовуватися для проходження всередину закладу та діяти на різних підприємствах (від нічних клубів до їдалень). Карта може бути навіть віртуальної. Головне - наявність унікального коду і зчитувача. Зчитувати можна як штрих-код, так і відбиток пальців, відсканувати або прикласти електронний ключ.

Така технологія може бути застосована, наприклад, в аквапарку. Для кожного клієнта касир на вході активує гумовий браслет з номером (аналог картки з штрих-кодом) і видає його клієнту. Можна покласти на рахунок клієнта певну суму грошей або надати кредит на задану суму. Далі всі розрахунки в закладі здійснюються за клієнтською картою.

Попереднє замовлення з передоплатою.

Передоплата (певна сума грошей) буде внесена на балансну карту. Вона видається клієнту. При оплаті повного чека гість пред'являє карту. В такому випадку оплата буде виконана засобами балансної картки, а при необхідності можна доплатити іншим видом оплати.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду