РестАрт, редакція 3: Колл-центр доставки

Так зване «ледаче замовлення» набуло широкого поширення спочатку в США і Європі, а тепер стало трендом і на пострадянському просторі. Деякі ресторани навіть перекваліфіковуються саме в служби доставки. Цей сервіс корисний і для офісних працівників, і для завзятих домочадців, і для тих, хто дотримується особливих програм харчування. Так, доставкою хоча б раз у житті, але користувався кожен.

Типовий перелік послуг служб доставки виглядає так:

«РестАрт: Call-центр» — це централізоване приймання замовлень доставки з їхнім подальшим розподілом по точкам приготування.

Приймання замовлень

Для початку розберемося, як надходить замовлення до оператора. Найбільш популярний спосіб - дзвінок оператору колл-центру. Оператор заносить дані про клієнта, створює нових або редагує стару інформацію, додає страви, побажання, вказує час і адресу доставки, розраховує передбачувану суму здачі і форму оплати. Використання АТС в такому випадку збільшить потік прийнятих дзвінків і знизить навантаження на операторів.

Другий спосіб - це онлайн замовлення. Клієнт сам його оформляє через найбільш зручний сервіс, наприклад, сайт або мобільний додаток. У будь-якому варіанті достатньо однієї ліцензії «РестАрт: Call-центр». При чому ліцензія доступна відразу для трьох операторів, які приймають дзвінки паралельно плюс онлайн-замовлення.

Набір замовлення здійснюється так само, як і в «РестАрт: Фаст-фуд». Доступно безліч видів меню, страв, товарів, бізнес-ланчів, несамостійних страв (соуси, топінги, начинки та інше). Знижку можна призначити вручну, або вона спрацює автоматично, наприклад, на акцію або за наявності знижкової карти.

Моніторинг

Замовлення, оформлене оператором, відразу ж по спеціальному каналу мігрує на точку виробництва, де встановлені «РестАрт: Касир» або «РестАрт: Комплексна поставка». Таких точок може бути безліч, і кожна обслуговує свою зону доставки, охоплюючи максимальну кількість районів. Оператор для цього нічого не робить, система сама порівнює адресу в картці клієнта з існуючими точками і вибирає підходящий варіант.

А ще налаштуваннями можна визначити, в який момент будуть роздруковані зустрічки на кухню і листи комплектації для остаточного збору всього замовлення. Тут або замовлення «напряму» відправляє на друк оператор, або спочатку до ресторану, а після підтвердження вже кухарям і збирачам.

Такий гнучкий підхід дозволяє легко використовувати РестАрт в різних схемах автоматизації. Змінити роздруковане замовлення можна на будь-якому етапі, але рекомендуємо обмежити цю дію правами користувача.

Зібране замовлення видають кур'єру разом з листом комплектації і квитанцією доставки.

До речі, всі операції по клієнтам доступні для перегляду та аналізу. А недобросовісних клієнтів можна помістити до чорного списку.

Оплата

Способів оплатити замовлення безліч. Клієнт може розрахуватися відразу ж при оформленні замовлення оператору: банківською або депозитною картою, купоном або сертифікатом. Дуже зручний варіант, але скоріше при максимальному рівні довіри до служби доставки.

Найчастіше все ж розрахунок проводиться готівкою кур'єру, або ж безготівково при наявності переносного пін-паду, і, звичайно, всілякі онлайн-оплати через сайти та додатки. 

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду