РестАрт, редакція 3: Депозитно-дисконтний сервер

Програмний продукт «Депозитно-дисконтний сервер» розроблений для підтримки фронт-офісів, що використовують різні системи лояльності та складні схеми взаєморозрахунків зі співробітниками компанії і клієнтами.

Система працює з базою даних під керуванням MS SQL і на платформі MS Windows (XP, 7, 8, 10). Модуль призначений для використання в комплексі з фронт-офісом «АС РестАрт» і сторонніми розробками.

Використання поставки «РестАрт: Депозитно-дисконтний сервер» забезпечить:

Карта — всьому голова!

Сьогодні картка від закладу - це найсильніший інструмент для ведення клієнтської бази, розробки рекламної стратегії і «ефективних» схем лояльності. Система акційних знижок далеко не завжди результативна, набагато більше прибутку приносять постійні клієнти. А мотивувати нового гостя регулярно повертатися саме в ваш заклад можна, наприклад, за допомогою системи накопичення бонусів. Таким же чином можна підвищити продажі неходових товарів, нараховуючи бали тільки на певні страви. Гостю значно приємніше буде розрахуватися накопиченою сумою, ніж отримати невідчутну за його мірками знижку.

Картка є особистим рахунком гостя, баланс поповнюється внесенням суми в будь-якій точці продажу або централізовано в офісі, відбувається автоматичне накопичення бонусів. Рахунок також можна самостійно поповнювати через платіжні термінали. Карту можна використовувати як перепустку, засіб авторизації або допуск до будь-яких операцій (наприклад, для співробітників компанії).

У фронт-офісі «РестАрту» картою можна оплатити чек - повністю або частково, добираючи недостатню суму. Це дозволяє гостю розрахуватися будь-яким зручним йому способом, не носити з собою готівку, а просто надати картку або особисті реквізити.

Інтерактивне управління балансною картою

«РестАрт: ДДС» - це самостійна система, яку можна інтегрувати з будь-якою фронт-офісною системою для обміну даними за картами та транзакціями. Наприклад, звіряється інформація про можливість проведення транзакції по картці, або про правила нарахування бонусів.

В «АС РестАрт» вже є спеціально розроблений інтерфейс для роботи з базою карт - робоче місце «Депозитні картки». За допомогою сканера штрих-кодів, зчитувача магнітних або безконтактних карт, ручного введення унікального коду можна використовувати карту абсолютно будь-якого призначення:

Так, на Pos-терміналі касир зможе створити, активувати, деактивувати карту, внести або вилучити гроші з рахунку, перенести суму з однієї карти на іншу, переглянути список операцій з карткою, її атрибути - на екрані або в друкованій формі. Для повноцінної роботи касира передбачений сервісний режим з можливістю здійснювати операції по прийому, видачі і зберіганню грошових коштів, закриттю зміни і т.д.

Ліцензування

Програмний продукт «РестАрт: Депозитно-дисконтний сервер» є ліцензією для запуску служби депозитно-дисконтного сервера.

При використанні ключа від «ДДС» разом з модулем «РестАрт. Фаст-фуд» або «Касир» стає доступним робоче місце «Депозитні картки», а в «РестАрт: Адміністратор ДДС» включається контроль властивостей і атрибутів карт або групи карт.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду