РестАрт, редакція 3: Фаст-фуд

Словосполучення «фаст-фуд» давно на слуху. В голові відразу спливають підприємства швидкого харчування, смак картоплі фрі і вигуки «вільна каса!». Поставка «Рестарт: Фаст-фуд» призначена для класичних «швидкопітів», а також млинцевих/вареничних, радянських їдалень, буфетів, автокафе, ресторанів на фуд-кортах, гастропабів і навіть антикафе. Для вибору ліцензії важливий не тип підприємства, а схема роботи: швидкий продаж без урахування номера столика і необхідності попереднього розрахунку. Кожен такий фаст-фуд має унікальну специфіку роботи, переслідує свої цілі і знає, як їх досягти.

Хтось обирає інноваційні технології та використовує планшети для більш швидкого обслуговування черги. А когось цікавить тільки час, проведений в кафе (коворкінг), і як його продати. Через таке різноманіття, автоматизація фаст-фуду може бути складним завданням - ось чому так важливо вибрати досить гнучкий, але при цьому надійний і функціональний інструмент.

«РестАрт: Фаст-фуд» — це багатозадачне робоче місце, використання якого забезпечить:

Одна ліцензія — один Pos-термінал

Програмний продукт «РестАрт: Фаст-фуд» є поставкою для додаткового робочого місця.

З його допомогою можна автоматизувати роботу:

Рішення може використовуватися як в маленьких закладах, так і в великих мережах, розважальних і готельних комплексах або комбінатах харчування з великою кількістю точок продажів. Основні особливості таких підприємств:

Юзабіліті

Розробка інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу вимагає багато часу і сил. При створенні системи були враховані зауваження співробітників громадського харчування з різним рівнем відповідальності. Для рестораторів, безумовно, на першому плані стояла гнучкість у використанні, можливість підлаштувати продукт під будь-які схеми на будь-якому підприємстві. Для лінійного персоналу архіважливий дружній інтерфейс. Щоб кнопочка відправки замовлення розташовувалася в нижньому правому куті, а склад замовлення зліва, зайве прибрати, а потрібне виділити. Все це реалізовано! Будь-який впевнений користувач ПК зможе самостійно налаштувати систему для максимально комфортної роботи. Без сторонніх фахівців.

Оперативний набір складу замовлення

Будь-який товар або страву можна додати в замовлення декількома способами: натисканням на кнопку з відповідним найменуванням, введенням унікального коду пошуку (актуально для позицій, які часто продаються - вода, хліб, чай) або контекстним пошуком. Причому деякі товари можуть бути заборонені для продажу (стоп-лист), тоді додати в замовлення їх не вийде.

Сніданок, обід, вечеря - як дізнатися, хто з гостей чим харчується? На жаль, багато готельєрів досі використовують метод пред'явлення паперових талончиків. Це однозначно не спрощує життя гостям, та й враження про готель відразу ж псується. Пропонуємо скористатися технологією контролю послуги харчування: на карту записується замовлення, яке відобразиться в системі при зчитуванні карти. Тепер ви будете контролювати тарифи тих, хто проживає: «У Вас тільки сніданок, на обід запрошуємо до нашого ресторану!». В готелі клієнтам можуть видавати і не карти, підійдуть електронні ключі, браслети. Технологія дозволить відстежувати фактичну кількість тих, хто харчується у порівнянні з планованою.

Ніяких обмежень для продажу. Це і товар, і блюдо, і наповнювачі з соусами (модифікатори), бізнес-ланчі та набори (з обмеженнями \ без обмежень за складом страв), ваговий товар (зчитати штрих-код - зважити - продати), і послуги різного призначення.

«РестАрт» вміє автоматично включати в чек суму чайових офіціанта за заданими правилами: введення довільної назви, вибір схеми обслуговування, величини чайових в процентному співвідношенні або фактичною сумою.

Швидка оплата чека

Для підвищення швидкості обслуговування оплата чека може проводитися натисканням однієї кнопки. Вид оплати за замовчуванням можна задати для кожного терміналу, користувача або одночасно того й іншого.

Багатофірмовість

Система дозволяє здійснювати продажі по декількох організаціях, автоматично розділяючи склад чека на продукцію бару і кухні. Кожен чек буде роздрукуваний на своєму фіскальному реєстраторі або звичайному принтері чеків.

Широкий спектр торгового обладнання

Режим «Фаст-фуд" не передбачає підключення великої кількості обладнання. Але, тим не менш, лінійка використовуваних моделей покриє будь-які потреби: фіскальні реєстратори, термопринтери для кухні/бару, сканери/рідери штрих-коду, безконтактні зчитувачі, авторизатор банку, ваги, відеореєстратори, системи контролю розливу, кава-машини.

Особливо часто стали встановлювати на касу другі монітори. В першу чергу, для візуалізації замовлення покупцем. По-друге, такі монітори використовують в рекламних цілях. Просто брендоване зображення, слайд-шоу або відео - нехай вирішують маркетологи. Головне - не примусити нудьгувати гостя в черзі.

Ще монітори встановлюють над роздачею, щоб гості могли відслідковувати статус свого замовлення. Організувати так звану «електронну чергу» можливо при наявності автоматизованого робочого місця кухаря і ліцензії «Інтерфейс інтеграції».

Програми лояльності

«Рестарт» підтримує роботу з картами абсолютно різного типу і призначення. Від дисконтних до бонусних, від накопичувальних до балансових. Так клієнт зможе розрахуватися по чеку накопиченими бонусами або оплачувати рахунки корпоративною карткою, де загальний рахунок виставляється в кінці місяця.

Контроль та аудит

Контроль залишків

Для припинення продажу страви, відсутньої на складі, можна додати її у stop-list. Тоді касиру ця позиція стане недоступною.

Лічильник використовується для позицій, які найближчим часом можуть закінчитися, і офіціант повинен про це дізнатися. Система автоматично відстежує, коли залишок страви стане рівним нулю, щоб зупинити її продаж.

Достатньо вказати для страви її критичну кількість. Як тільки вона буде досягнута, система відправить на кухонний принтер повідомлення про те, що позиція закінчується. Подібні повідомлення забезпечать безперервний оборот страв і, звичайно, ефективну роботу кухарів.

Звітність

Крім стандартних звітів ККМ (x-звіт, z-звіт, стан лічильників каси) включені нетипові, що аналізують роботу персоналу і оборотність::

Більш глибока аналітика продажів ведеться в «РестАрт: Адміністратор» та облікових рішеннях «Керування рестораном», «Комбінат харчування».

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду