РестАрт, редакція 3: Інтерфейс інтеграції

«РестАрт: Інтерфейс інтеграції» - ліцензія, що дозволяє організувати взаємодію з різноманітними системами: мобільними додатками, сайтами, реєстраторами.

Всього одна ліцензія, встановлена на сервері, допускає одночасну роботу необмеженої кількості мобільних пристроїв, використання сервісів sms-розсилок, відеореєстраторів та ін.

Мобільний офіціант

«РестАрт: Офіціант» вже давно «обкатаний» на платформі ОС Windows різних версій (в т.ч. і на планшетах з Win8). Але з'явилась необхідність інтегрувати систему під Android. Ці мобільні пристрої користуються більшою популярністю, а підібрати за необхідними характеристиками планшет або смартфон не складає труднощів.

Мобільна версія «РестАрт» опублікована в Play Market, та доступна для скачування безкоштовно. Так «РестАрт» буде працювати в демо-режимі, без ключа захисту, але з певними обмеженнями. Щоб запустити рішення в робочому режимі, необхідно активувати ліцензію «РестАрт: Інтерфейс Інтеграції».

Електронне меню

«Рестарт» має унікальну можливість - взаємодіяти зі сторонніми системами. Не важливо, що це за система, на чому вона розроблена і навіщо потрібна. Єдина умова - «чужий» додаток повинен вміти працювати з web-технологією. Цей метод дозволяє поєднати непоєднуване. Навіть якщо у Вас є свій додаток гостя, де і меню подивитися можна, і замовлення оформити, і навіть рахунок запросити, його без проблем вийде інтегрувати з «РестАртом».

Ми пропонуємо своє електронне меню, за допомогою якого можна ознайомитися з усім переліком страв, цінами, виходом порцій, переглянути їхні фотографії та опис. Мобільний додаток «РестАрт: Електронне меню» опублікований в Play Market та доступний для скачування безкоштовно.

Відеоспостереження

Використання цього типу обладнання забезпечує організацію роботи відеореєстраторів, наприклад системи SetPrisma. Принцип дії полягає в тому, що реєстратор записує всі дії користувача і відправляє їх на певну адресу в мережі (або com-порт) в текстовому вигляді. А система відеоспостереження використовує записані логи подій і накладає їх на відео, що транслюється з камер. Візуально це нагадує коментарі до кожної дії персоналу.

Система контролю розливу

«РестАрт» підтримує роботу з системою Ctrl-coffee. Після пробиття чека у фронті барменом буде роздрукований чек зі штрих-кодом. Прочитавши код, Ctrl-coffee визначить потрібне дозування і налиє тільки той напій, який замовив клієнт.

Переваги використання системи:

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду