РестАрт, редакція 3: Кухня

Інтерфейс для організації роботи кухні в режимах класичного ресторану, фаст-фуду, точки самообслуговування.

Якщо раніше всіх турбувала наявність роздрукованого, а не написаного від руки чека, то сьогодні все захоплені впровадженням нових технологій на кухні. Вручити шеф-кухарю планшет або повісити монітор із замовленнями для кожного цеха.

Можна все об'єднати: і шефу видати новий гаджет, і екран встановити для кухарів, і замовлення друкувати на принтері (для підстраховки!), а в зал повісити панель з електронною чергою.

Тому новий АРМ працює відразу на платформі Windows. Не важливо, на який гаджет його встановити: дорогий тачскрін, планшет або звичайний монітор з клавіатурою, щоб побільше і на всю стіну.

Головне - кухар повинен побачити нове замовлення, коли його створив офіціант, та до якого часу його треба подати. Кожне нове замовлення відображується на екрані у вигляді тайла (повідомлення).

У режимі «легкого» управління кухареві достатньо натиснути на страву, щоб змінити її статус на «готово».

У розширеному режимі передбачено кілька статусів: «прийнято в роботу», «готово», «подано». Лінійним кухарям рекомендуємо налаштувати відображення замовлень тільки за їхніми цехами, а ось для шеф-кухаря - всі цехи для повноти картини.

Windows-версія входить до складу звичайного дистрибутива.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду