РестАрт, редакція 3: Електронна черга

АРМ контролю статусу готовності страв

Модуль працює за наявності АРМ «Кухня». Електронна черга - це економія часу касира та спокійний клієнт в очікуванні свого замовлення.

Касир буде зосереджений тільки на прийомі замовлень, а значить швидко і безпомилково обслужить максимальну кількість клієнтів.

Гість же, знаючи, що його бургер не залишився без уваги, та ще й контролюючи процес приготування на табло, проведе час очікування «без зайвих слів».

Модуль «Електронної черги» ліцензується окремим ключем і входить до складу дистрибутива.

Рекомендуємо також встановити панель з відображенням черги готовності страв.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду