РестАрт, редакція 3: Кіоск самообслуговування

Модуль призначений для встановлення на кіоски самообслуговування. Такі автомати з успіхом використовуються в місцях, де клієнти бувають найчастіше: магазини, кінотеатри, торгові центри, громадський транспорт. Інтуїтивно зрозуміла і дуже проста взаємодія користувача з кіоском скорочує витрати на контактний персонал. Система робить все за вас - швидко, стабільно, безкоштовно!

Для підприємств громадського харчування (великі кафе, ресторани, мережеві комбінати) термінали самообслуговування забезпечують підвищення прибутку і престижу, надаючи сервіс високого рівня.

Модуль самостійного набору замовлення

Кіоск - це не спосіб показати, що підприємство йде в ногу з часом, це колосальна економія. Термінал «не просить їсти», не займає багато місця, йому не потрібно платити зарплату, а на заміну йому навчати стажера, і взагалі - він найчесніший співробітник!

Кіоск самостійного набору замовлення встановлюють для організації корпоративного харчування, коли співробітники повинні оформити замовлення на день або навіть тиждень вперед. А ще - на різних фуд-кортах і підприємствах швидкого харчування для підвищення швидкості обслуговування.

Модуль самостійного набору замовлень працює в двох режимах. Перший - коли гість робить замовлення і його відразу ж оплачує готівкою, безготівково або депозитної картою. Після пробиття чека страви друкуються на кухонних принтерах для приготування. Другий режим - гість спочатку робить попереднє замовлення і друкує пречек. Поки страви готуються, клієнт спокійно стоїть в черзі на касу. Знайти замовлення касир зможе за дисконтною карткою, прочитавши штрих-код з пречека або вбивши номер замовлення.

Поки кіоск стоїть «в гордій самоті» і чекає наступного клієнта, на екрані транслюється слайд-шоу з акційними пропозиціями або просто брендована картинка.

Модуль поповнення депозитної картки

Систему встановлюють на термінали по прийому платежів. Клієнт завжди зможе поповнити особистий рахунок, перебуваючи поза межами улюбленого ресторану, наприклад, в найближчому маркеті.

Модуль «Платіжний термінал» дозволить

Так, будь-яка людина (постійний гість, співробітник компанії або співробітник сторонньої організації, яку годує підприємство) зможе самостійно управляти балансом карти в зручний час і не залежати від режиму роботи підприємства.

Для створення і налаштування балансових і бонусних карт потрібен модуль «РестАрт: Адміністратор ДДС».

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Друк кодів УКТЗЕД для підакцизних товарів у РестАрт, Найкраща програма для паба, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Автоматизація фронт-офісу в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, Програма для управління доставкою з кафе і ресторану, Розподіл номенклатури по організаціям при друку гостьового рахунку (пречека) і чека

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду