Керування рестораном, редакція 3

Програмний продукт «Управління рестораном, редакція 3» призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу. Програму розроблено спільно з Федерацією рестораторів і готельєрів.

Продукт «Управління рестораном, ред. 3» призначений насамперед для оперативного забезпечення інформацією управлінської ланки підприємства: власника, керівника, головного бухгалтера.

Програмний продукт можна використовувати для автоматизації:

«Управління рестораном, ред. 3» автоматизує робочі місця:

«Управління рестораном, ред. 3» дозволяє вирішувати наступні завдання:  

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм, Як правильно оформити літні майданчики для кафе і ресторану, Найкраща програма для паба Як збільшити прибуток в кафе і ресторані, Як організувати послугу їжі на винос і з собою, Як відкрити своє кафе, Найкраща програма для ресторану.

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду