Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Комплексна поставка

Програмний продукт «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Комплексна поставка» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, санаторіїв, будинків відпочинку і т.д.)

За допомогою «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2» (КСКК) можна автоматизувати робочі місця:

КСКК дозволяє одночасно автоматизувати різні блоки оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний, медичний), а також організувати гнучку взаємодію між ними в єдиній інформаційній базі.

Програмний продукт також можна використовувати на підприємствах, що мають розгалужену організаційну структуру, для обробки і консолідації інформації.

Готельний блок

Ресторанний блок

Амбулаторний блок

Обмін даними

Програмний продукт «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Комплексна поставка» підтримує обмін:

Також автоматизація санаторію може здійснюватися за допомогою інших редакцій програмного продукту "Керування санаторно-курортним комплексом"

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм та Найкраща програма для готельного бізнесу

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду