Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Базова поставка

Програмний продукт «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Базова поставка» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, санаторіїв, будинків відпочинку і т.д.).

У порівнянні з ПП «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Комплексна поставка» базова поставка включає тільки Готельний модуль, для розширення функціоналу необхідно придбати ліцензії на підсистему «Ресторан» і «Медичні послуги».

За допомогою «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2» (КСКК) можна автоматизувати робочі місця:

Готельний блок

Програмний продукт «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Базова поставка» підтримує обмін з «Бухгалтерія ПРОФ» в частині вивантаження документів для їхнього відображення в регламентованому обліку.

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм та Найкраща програма для готельного бізнесу

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду