Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Ліцензія на підсистему «Медицина»

Спеціально для готельних комплексів, які відкривають напрямок з надання медичних послуг, створена нова підсистема «Медицина».

Ключові можливості підсистеми дозволяють:

Якщо ваша компанія вже є користувачем рішення «Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Базова поставка», то вам достатньо придбати тільки ліцензію на підсистему «Медицина».

Увага! Продукт "Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Ліцензія на підсистему «Медицина» не є самостійним, він може використовуватися виключно у якості додаткового модуля до поставки "Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2. Базова поставка"

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм та Найкраща програма для готельного бізнесу

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду