Керування готелем, редакція 2. Ліцензія на підсистему «Ресторан»

«Керування готелем» - це комплексне рішення задач з автоматизації готелів, санаторіїв, мереж готелів та інших підприємств галузі гостинності. Спеціалізована програма для готелю забезпечує автоматизацію роботи всіх служб в одній системі.

Функціонал модуля "Облік харчування" входить до складу поставки «Керування готелем, редакція 2. Комплексна поставка», або доступний при придбанні ліцензії на підсистему «Ресторан» для поставок " Керування готелем, редакція 2. Основна поставка" та "Керування готелем, редакція 2. Основна поставка для 5 користувачів".

Увага! Продукт "Керування готелем, редакція 2. Ліцензія на підсистему «Ресторан»." не є самостійним і може бути встановлено тільки в якості додаткового модуля до поставок "Керування готелем, редакція 2. Основна поставка" та " Керування готелем, редакція 2. Основна поставка для 5 користувачів".

Облік харчування

Цей модуль дозволяє враховувати всі операції, пов'язані з виробництвом і продажем блюд і напоїв (робота служби Food & Beverage готелю):

Перед придбанням рішення рекомендуємо ознайомитись з Консультації з вибору програм та Найкраща програма для готельного бізнесу

Збільшення кількості користувачів конфігурації для роботи з продуктом здійснюється шляхом придбання ліцензій на додаткові робочі місця та сервер для платформи, а також для самого рішення

Сервісне обслуговування

Підтримка користувачів програмного продукту здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС "Лінія консультацій". Підтримка здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий"

Додаткові послуги

Надання сервера та web-доступу в оренду