Оновлення програм

Розробниками програм для автоматизації бізнесу забезпечується постійний розвиток та оновлення програм відповідно до вимог законодавства, ділової практики, розвитку інформаційних технологій і сервісів.

Сервіс «Оновлення програм» дозволяє:

Умови отримання сервісу

Для отримання доступу до сервісу «Оновлення програм» необхідно:

 1. Стати зареєстрованим користувачем:
  • користувачеві «коробкової» поставки слід заповнити реєстраційну анкету, яка йде в комплекті поставки і передати її продавцеві програмного продукту;
  • користувач електронної поставки стає зареєстрованим користувачем автоматично при покупці програми.
 2. Зареєструватися на Порталі ІТС. Для цього необхідно натиснути кнопку «Увійти» у правій частині екрану, далі гіперпосилання «Нема логіна?». Відкриється форма реєстрації. Заповніть поля та натисніть кнопку «Зареєструватися».
 3. Зареєструвати програму на цьому порталі в «Особистому кабінеті». Для реєстрації програмного продукту перейдіть за посиланням і натисніть кнопку «Зареєструвати програмний продукт». Заповніть поля та натисніть кнопку «Далі». Після виконання всіх дій програмний продукт з'явиться в «Особистому кабінеті» на Порталі ІТС.
 4. В залежності від програмного продукту:
  • Користувачам базових програм BAS сервіс оновлень доступний без додаткової оплати.
  • Користувачам програм BAS доступ до сервісу надається в складі договору ІТС.
  • Для конфігурацій «Управління виробничим підприємством для України» і «Управління торговим підприємством для України» доступ до сервісу надається в складі договору «ІТС Ретро».
  • Користувачам певних галузевих програм для отримання оновлень необхідно укласти договір ІТС і активувати сервіс «ІТС Галузевий».
  • Користувачам, що орендують програми у обслуговуючої компанії, сервіс оновлень надається за договором оренди.
Додаткова інформація:

Якщо у Вас немає права отримувати оновлення - зверніться до нас. Ми Вам допоможемо.

Отримання офіційних оновлень включено до складу договорів ІТС ПРОФ, ІТС ТЕХНО та ІТС Ретро. Підсумкова вартість договору ІТС формується обслуговуючою компанією на підставі її прейскурантів і тарифних планів.

Оновлення незмінених конфігурації BAS нашими спеціалістами за умови придбання в нас ІТС ПРОФ та/або ІТС Ретро - безкоштовно. Також безкоштовно здійснюємо оновлення незмінених спеціалізованих та галузевих рішень за умови придбання в нас ІТС Галузевий.

Окрім оновлень ми надаємо підтримку нашою Лінією консультацій. З правилами роботи нашої Лінії консультацій Ви можете ознайомитись за посиланням.